Férová půjčka, na kterou se můžete spolehnout


Přemýšlíte nad úvěrem od nebankovní společnosti, ale nemáte s tímto sektorem naprosto žádné zkušenosti? Nezoufejte, je to mnohem jednodušší a bezpečnější, než byste si mohli myslet. Tyto společnosti se v poslední době začínají na trhu stále více prosazovat, protože jejich hlavní produkt, kterým je americká hypotéka, je stále více konkurenceschopný bankovním produktům. Jakými slovy bychom mohli specifikovat vlastnosti tohoto atraktivního finančního produktu?

výpočet
 

  • Úroková sazba již od 4 % p.a.
  • Předčasné splacení zdarma
  • Doba splácení až 30 let
  • Půjčka až ve výši 70 % ceny nemovitosti

 

Bez dokazování příjmů to jde taky

Možná si myslíte, že nelze žádat o úvěr bez toho, abyste museli sdělovat informaci o výši svého příjmu. To jste na omylu, samozřejmě, že to jde, pouze nesmíte chodit do banky. Nebankovní společnosti jsou v tomto, a vlastně i mnoha dalších ohledech, mnohem benevolentnější, nejenom, že vám budou tolerovat nižší plat, ale také nějaké menší zápisy v registrech dlužníků. To znamená, že šanci na úvěr má prakticky každý, tedy určitě i vy. Podejte online žádost ještě dnes a zjistěte, na čem tedy vůbec jste. Není potřeba chodit na pobočku nebo kamkoliv volat. První krok spočívá ve vyplnění formuláře, na základě kterého se vám ozvou odborníci s dalšími informacemi a případnými pokyny.
 hodně dolarů

Spočítejte si, kolik dostanete půjčeno

Zajímá vás, kolik peněz byste mohli tímto způsobem vůbec obdržet? Není důvod spekulovat, když můžete využít praktickou kalkulačku a přesně si to spočítat. Americká hypotéka kalkulačka vám přesně vypočítá vše, co potřebujete o svém budoucím úvěru znát. Zadejte všechny potřebné údaje, a to hlavně cenu nemovitosti, kterou budete ručit. Po zadání potřebných údajů získáte informace nejenom o tom, kolik budete muset splácet a kolik let, ale hlavně to, jak moc velký váš úvěr bude moci být.